O nas

Guanoboost

Naturalny nawóz

Prosto z Afryki

Stworzyliśmy prawdopodobnie najlepszy naturalny nawóz i biostymulator oparty na guano ptaków morskich z Namibii. GuanoBoost to gama całkowicie naturalnych , organicznych rozwiązań odżywczych dla ogrodów i gospodarstw rolnych . Pobudza do życia trawniki, drzewa , kwiaty , ogrody warzywne , rośliny domowe i uprawy polowe .

GuanoBoost daje pokarm mikroorganizmom i uwalnia niedostępne składniki odżywcze w glebie. Każdy mililitr GuanoBoost to ponad 90,000 pożytecznych bakterii, makro i mikro elementy, kwas fulwowy, węgiel organiczny, aminokwasy i wiele innych cennych składników, które są w odpowiedniej formie i natychmiastowo dostępne przez roślinę. Opracowany w Republice Południowej Afryki system Nutrient Loading nazwaliśmy ŁADOWANIEM ODŻYWCZYM.

Wszystkie składniki pozyskujemy z afrykańskiej natury, są one w 100% organiczne i pozyskiwane w etyczny i zrównoważony sposób. Guano ptaków morskich pozyskujemy raz do roku ze specjalnych platform u wybrzeży Namibii, nigdy z wysp, gdzie ptaki składają jaja.

Odżywia roślinę i stymuluje wzrost

Pobudza mikrobiologicznie glebę

Zwiększa plony nawet o :

Kukurydza
42%
Pszenica
35%
Cebula
25%

50

tys.

Gospodarstw

3000

+

Rolników

10

Produktów

14

Krajów

"Przemysł rolniczy musi zmienić sposób, w jaki jest uprawiany. Stosując nawozy sztuczne wprowadzamy coraz więcej toksyn do naszej gleby, do tego stopnia, że w wielu gospodarstwach nie zawiera ona już prawie żadnych składników odżywczych. Zrozumiałem, że aby zachować żyzną glebę dla przyszłych pokoleń, muszę zrobić coś innego." - Theo

GuanoBoost powstało w 2018 roku z inicjatywy dwóch wieloletnich przyjaciół, Johana i Theo oraz ich irlandzkiego przyjaciela i mentora „Paddy” z RPA, Stephena. Tworząc rodzinę GuanoBoost, mieli wizję „Pomagać rolnikom i hodowcom w poprawie stanu gleby, trawników i ogrodów oraz pomoc w zwiększeniu plonów i zdrowotności upraw bez niszczenia gleby, a tym samym zachowania ich gleby dla przyszłych pokoleń”.

Nasi klienci stają się naszą rodziną a dzięki ciągłemu stosowaniu produktów Guanoboost zauważysz poprawę jakości i zdrowia swojej gleby, upraw, trawnika i ogrodu bez użycia nawozów chemicznych. Najważniejszym krokiem wstępnym jest rozpoczęcie stosowania naturalnego nawozu i biostymulatora Guanoboost w płynie z jednoczesną redukcją stosowanych wcześniej nawozów sztucznych.